logo

УІВЦ «Галактика»
03179, м.Київ,
вул. Прилужна, 4/15, оф. 213
+38 (044) 422-61-33, (044) 237-00-94
(050) 462-20-91
galaktika2005@gmail.com

Святковий календар


Родинна слава


20 травня, у День вишиванки, відбулася заключна частина Національного проєкту «Родинна слава України», приурочена до Міжнародного дня сім’ї.

Національний проєкт «Родинна слава України» вперше за роки Незалежності провів масштабну роботу відбору зразкових українських родин та династій. Захід проходив за підтримки та участі Уповноваженого Верховної Ради України з питань прав людини, Уповноваженого Офісу Президента з питань прав дитини, Міністерства соціальної політики, народних депутатів України, органів державного управління, місцевого самоврядування, громадських об’єднань та інших структур.

Визначення родин відбувалось за наступними критеріями: дотримання високих норм моралі, трудової етики, збереження національних і духовних цінностей, відповідальне ставлення до батьківства, досягнення сім’ї у суспільному житті. Проєкт також привітав подружжя, які прожили в шлюбі багато років та виховали не одне покоління дітей, внуків, правнуків.

На заході зібрались представники зразкових український родин з усіх куточків нашої Батьківщини. Майже 90 родин, династій, молодих сімей отримали Національне визнання «Родина року», відзнаку «Родинна слава України», дипломи від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини — Людмили Денісової.

Щира вдячність за довіру і підтримку: — Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини — Людмилі Денісовій, — Міністру соціальної політики — Марині Лазебній та генеральному директору Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України — Руслану Колбасі, — Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав дитини та сім’ї –Аксані Філіпішиній; — Уповноваженому Президента України з прав дитини – Миколі Кулебі, — Народному депутату України, Голові Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики — Руслану Потураєву, — Народному депутату України, Голові Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин — Дмитру Лубінцю, — Українському політичному діячу, заслуженому юристу України, директору Українського Центру суспільно-правових досліджень – Володимиру Пилипенку

Хочеться також подякувати українським родинам, які були присутні на святі за теплу, щиру, домашню обстановку, за чудовий смачний коровай, який подарувала нам родина Березнер Інни Григорівни з Вінниччини, за пісню у виконанні Катерини Григор’євої та її доньок Ангеліни і Ажеліки, за сольне виконання пісні Валерії Скрипниченко, учениці Криштопільського ліцею з Харківщини, щирість і людяність родині Білоножко Світлани Григорівни, низькій уклін родинам наших захисників-військовослужбовців, а саме, родині Охріменка Олександра Петровича та Гарнаги Богдана Павловича, родині військового льотчика Ларченка Ігоря Олексійовича, родині полковника Світака Василя Васильовича та всім іншим родинам, які були присутні на святі.

Родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають усім нам у складних ситуаціях, дарують тепло, радість, живлять натхненням, надихають прекрасними емоціями. Родина – це безпечний і затишний рідний дім, а родинне тепло, й уроки життя – це те, що людина бере із собою в усі дорослі шляхи. Бережіть один одного! Миру всім нам, добра та любові!

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Наукова еліта України 2019 Наукова еліта України 2019


Україна від краю до краю. Чернігівщина. Імена та здобутки


Україна – велика європейська держава, яка обрала шлях перспективного розвитку. Сьогодні першочерговим завданням нації є встановлення миру на всій території нашої країни. Проте не варто забувати і про створення позитивного іміджу Батьківщини.

Національний проєкт «Україна від краю до краю» здійснюється за підтримки та участі народних депутатів України, представників офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівництва обласних, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань та інших та представляє спільноті всі області нашої Батьківщини.

Чернігівщина — п’ятий регіон, який розповість про історію свого краю та здобутки земляків у бізнесі, політиці, юриспруденції, медицині, науці, освіті, культурі, спорті, громадському житті, а також вшанує кращих і активних своїх представників. Адже найголовнішим скарбом завжди були, є і будуть люди.

У рамках Проєкту, готується нагородження кращих представників відзнаками «Патріот Чернігівщини» та почесними грамотами, а також готується випуск Книги пошани «Чернігівщина — імена та здобутки», яка розповість про успіхи регіону, а й людей чиї життєві долі творять історію сьогодення. Це подарункове видання видається за кошти учасників і спонсорів, яке буде вручатись кожному лауреату та представлятиме область на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібраннях.

Урочиста частина Проєкту «День Чернігівщини у столиці України» відбудеться у жовтні 2020 року в Будинку офіційних прийомів в Києві за адресою – вул. Грушевського, 22.

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.


Гордість нації


Національний проєкт «Гордість нації» представляє світові сьогодення та життя кращих представників українського народу, їхні здобутки, відзнаки та заслуги. Саме ці люди, щодня на своєму рівні, роблять неможливе. Вони є меценатами та благодійниками від серця та душі, лікарями від Бога, політичними діячами, працівниками культури, бізнесменами, освітянами, працюють у всіх сферах та своєю працею покращують і розвивають українське суспільство кожного дня і разом з тим творять історію України.

В рамках проєкту лауреатів вшановано орденом «Гордість нації», який вручався разом із Почесною грамотою та книгою пошани «Гордість нації». Видання висвітлює успіхи, досягнення, життєві шляхи наших співвітчизників, відкриває нові імена суспільству.

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Наукова еліта України 2019


Науковець року


8 листопада УІВЦ «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України та Всеукраїнською федерацією науковців за підтримки Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Національної ради України з питань розвитку науки і технологій при Кабінеті Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, а також інших державних інституцій та громадських об’єднань, долучаючись до міжнародної ініціативи відзначення дня науки, провели заключну частину Міжнародної програми «Науковець року – 2019».

Наш захід проходив у рамках святкування Міжнародного дня науки. Саме в цей день науковці у всьому світі нагадують міжнародній спільноті про необхідність використання науково-технічних досягнень в інтересах миру та розвитку на благо людської цивілізації, а також сприяють популяризації ролі науки в якості інструменту, що знаходиться на службі суспільства. Міжнародна програма «Науковець року – 2019» вперше зібрала сотні науковців не тільки з усієї України, а й з Польщі, Італії, Ізраїлю, Канади.

Метою проведення подібного заходу стало вшанування заслуг наукової еліти, яка спроможна бачити розвиток на майбутнє, прямує до успіху тернистим шляхом, пізнає Всесвіт, здобуває знання та впевнено йде до вершин у різних сферах життя. Це ще одна можливість вшанувати наукові традиції, популяризувати досягнення вчених, залучити молодь до світу науки та створити позитивний імідж вченого.

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Наукова еліта України 2019 Науковець року - 2019


Національний проект «Кіровоградщина. Імена та здобутки»


26 березня 2019 року в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.Л.Кропивницького відбулася урочиста презентація Національного проекту «Кіровоградщина. Імена та здобутки», приурочена до 80-річчя з дня заснування області. Захід пройшов за підтримки та участі керівництва регіону.

Емоції, які отримали лауреати заходу, важко було не помітити. Нагороди «Патріот Кіровоградщини», вітальні листи та Книги пошани були вручені понад 120 найкращим представникам області.

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Кіровогращина_книга Кіровогращина_медаль


Національно-патріотичний проект «Нас єднає Україна»


19 жовтня в Будинку офіційних прийомів відбулася урочиста презентація Національно-патріотичного проекту «Нас єднає Україна», організатором якого знову став Український інформаційно-видавничий центр «Галактика».

Цей захід відбувся майже на одному диханні з такими масштабними проектами, як «Гордість України — імена та здобутки», «Я — Українка», «Медичний Олімп України», на підготовку яких пішло шість місяців кропіткої роботи всього колективу.

Що може бути кращим, ніж надихаючий день в колі людей, які своїм патріотизмом, успіхами, силою волі, впевненістю у завтрашньому дні підтверджують вислів В’ячеслава Чорновола «Україна починається з тебе». І саме це доводять щодня українці своєю активною життєвою позицією, вносячи корективи в усі сфери життя, примножуючи міць і славу держави.

З великою повагою та почестями учасники заходу зустріли першого Президента України Леоніда Макаровича Кравчука, який є почесним головою Проекту. Разом із національним визнанням лауреати Проекту відзначені орденом «Єдність і слава», почесною грамотою та Книгою пошани «Нас єднає Україна». Нагороди вручали Леонід Кравчук та Голова організаційного комітету, народний депутат України — Олександр Марченко.

Серед нагороджених — народні депутати України, політики, громадські діячі, герої України, учасники АТО, лікарі, освітяни, юристи, працівники сільського господарства, підприємці, керівники державних установ, представники місцевого самоврядування та інші.

УІВЦ «Галактика» дякує всім за довіру! Разом з вами ми сильніші! В єдності містяться справжні цінності, які розвивають кожного з нас і нашу державу! Тому впевнено йдемо далі — до перемоги!

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Нас єднає Україна Нас єднає Україна


Всеукраїнський проект «Медичний Олімп України»


6 липня 2018 року в Офіційному будинку прийомів (місто Київ, вул. М. Грушевського, 22) відбулася Урочиста частина Всеукраїнського проекту «Медичний Олімп України», який проходить за участі народних депутатів України, органів влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань тощо.

25 жовтня 2019 року проведено урочисту частину ІІ Всеукраїнського проекту «Медичний Олімп України» у приміщенні Будинку офіційних прийомів. У рамках заходу нагороджено більше сотні учасників з різних частин України, серед почесних гостей були представники Верховної Ради України, МОЗ України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України та ін.

Всеукраїнський проект «Медичний Олімп України» є правонаступником Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини», який протягом шести років засвідчував повагу найрозумнішим, найдобрішим, найпрекраснішим представникам охорони здоров’я, тим, хто вміє лікувати, ладен, як ніхто інший, розуміти, співчувати і підтримувати інших.

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Медичний Олімп України Медичний Олімп України - 2 Медична слава України - 2


Міжнародний проект «Херсонщина. Імена та здобутки»


«Україна від краю до краю. Херсонщина: імена та здобутки» – це третій регіон, з яким знайомить вас захід. Херсонщина – це край економічної стабільності, національної єдності та культурного розмаїття. Він знаходиться серед лідерів України, а головним його скарбом завжди були, є і будуть прекрасні, працьовиті та високодуховні люди. Вони визначають його характер, честь і гордість. Їх імена – це символи, їх життя – це приклад для всіх, а сторінки їх біографій стають сторінками нашої історії.

Проект акцентує увагу на досягеннях наших співвітчиників, які прямували свій потенціал на розвиток і благо України. Кожен окремо є взірцем служіння професії та народу, а разом вони формують еліту і міць держави.

Заключна частина Міжнародного проекту відбулася в Херсоні 13 жовтня 2017 року в приміщенні сесійної зали Херсонської обласної державної адміністрації. Майже сто кращих представників Херсонщини нагороджені грамотами та медалями «Патріот Херсонщини», а також отримали двомовне видання «Херсонщина. Імена та здобутки».

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Херсонщина Медаль Патріот Херсонщини


Всеукраїнський проєкт «Я – Українка»


З метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував Всеукраїнський проект «Я — Українка».

Проект здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань тощо. Він розповідає про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Вони возвеличують країну, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям».

Невід’ємною частиною проекту є підготовка та випуск книги «Я — Українка», сторінки якої розстеляють рушники жіночих доль. Крім знаменитих постатей, є і багато імен, які ще не відомі широкому загалу, та є не менш значимі в долі нашої країни. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші».

Всеукраїнський проект «Я — Українка» представляє світові українських жінок та розповідає про їх незламність, чарівність, любов до своєї Батьківщини, життєві успіхи, професійні досягнення та жіночі долі.

Заключна частина І Всеукраїнського проекту відбулася 18 травня 2017 року в Будинку офіційних прийомів у Києві. На урочистому засіданні учасницям присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, Подяки «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я — Українка».

Заключна частина ІІ Всеукраїнського проекту відбулася 23 травня 2018 року в Будинку офіційних прийомів у Києві. На урочистому засіданні учасницям присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, Подяки «За особистий внесок у розвиток Української державності та духовне відродження нації», а також Книги Пошани «Я — Українка».

Заключна частина ІІІ Всеукраїнського проекту відбулася 5 червня 2019 року в Будинку офіційних прийомів у Києві. На урочистому засіданні учасницям присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, Поченої грамоти «За сумлінну працю в ім’я незалежної України, любов до рідного краю та українського народу», а також Книги Пошани «Я — Українка».

Готується проведення ІV Всеукраїнського проєкту «Я – Українка» в жовтні 2020 року в Будинку офіційних прийомів у Києві. На урочистому засіданні учасницям буде присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, Поченої грамоти «За сумлінну працю в ім’я незалежної України, любов до рідного краю та українського народу», а також Книги Пошани «Я — Українка».

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Я–Українка Я–Українка-ІІ Орден Берегиня України Я–Українка-ІІІ Орден Берегиня України 2019


Україна й українці – цвіт нації, гордість країни
Твої імена, Україно
Гордість України: імена та здобутки


Україна – велика європейська держава, яка обрала шлях перспективного розвитку. Сьогодні першочерговим завданням нації є встановлення миру на всій території нашої країни. Проте не варто забувати і про створення позитивного іміджу Батьківщини.

За підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, обласних державних адміністрацій, обласних рад, громадських об’єднань проведено щорічний Міжнародний проект «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни», який представляє Світові історію, сьогодення та життя українців.

З метою гідного представлення та всебічного інформування спільноти про найкращих представників української нації, їхні досягнення, відзнаки та заслуги в рамках проекту випущено вже чотири томи видання «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни», а також двомовні Книги Пошани «Твої імена, Україно» та «Гордість України: імена та здобутки».

Видання інформують спільноту про успіхи, досягнення і вчинки громадян нашої держави, які отримали почесні звання та нагороди в різних галузях та розповідає про людей, які своєю працею подають приклад, надихають на самореалізацію.

Заключна частина VII проекту була приурочена до 25-го Дня Незалежності України та відбулася у місті Києві 7 жовтня 2016 року. Учасники проекту були вшановані медалями «Патріот України» та грамотами.

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Заключна частина VIII Міжнародного проекту відбулася у місті Києві, в Будинку офіційних прийомів, 2 березня 2018 року. Учасники проекту були вшановані орденом «Гордість і слава України» та Почесними Грамотами.

Більш детальна інформація про захід представлена на сайті.

Твої імена Україно Україна й українці 3 Україна й українці 2 Україна й українці 1 Україна й українці 4 Україна й українці 8


Флагмани освіти України
Освітяни і науковці України
Флагмани освіти і науки України


Відсутність продуктивного діалогу між державою і суспільством призводить до подальшого поглиблення кризи та численних помилок у спробах впровадження реформ. Забезпечення миру, стабільності та подальший розвиток суспільства неможливий без співпраці та порозуміння з владою. Це потребує використання всього арсеналу потужностей, як наукового і освітянського, так і ресурсного, інтелектуального та організаційного. Тільки спільно ми можемо продемонструвати власну політичну мужність, здатність консолідувати навколо себе весь український народ.

Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти, відзначення та вшанування активних і успішних представників галузі УІВЦ «Галактика» за підтримки та участі представників Верховної Ради України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, Міжнародної академії освіти і науки, Pegasus Global Business services, INC, Варшавського університету наук про життя, Університету Mikolaja Kopernika в Торуні, Університету педагогіки в Кракові, Університету логістики, Вищої школи логістики в Познані, Вільнюського університету, Європейської групи Studix.EU, ВГУ «Відроджені гімназії України», ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та інших, підготував Міжнародні форуми «Флагмани освіти і науки України», «Науковці та освітяни України в ім’я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства», «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку» та «Інноваційний розвиток освіти і науки в Україні. Стан, тенденції та проблеми галузі»(2009-2013, 2015–2017 роки відповідно).

У рамках форумів випущено п’ять томів інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України» та три томи «Науковці та освітяни України», що розповідають про розвиток науки і освіти, успіхи та надбання наукової і освітянської еліти. В них представлені публікації про наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розміщено наукові, практичні досягнення та інноваційні підходи у формуванні розвитку системи освіти.

Детальніше про Національну програму «Флагмани освіти України», 2019 рік

Детальніше про Міжнародний конгрес «Освіта і наука заради миру і розвитку суспільства», 2018 рік

Детальніше про Всеукраїнський проект лідерів позашкільної освіти «Країна Позашкілля», 2018 рік

Детальніше про Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку» та «Інноваційний розвиток освіти і науки в Україні. Стан, тенденції та проблеми галузі», 2017 рік

Детальніше про Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку», 2016 рік

Детальніше про Міжнародний форум «Науковці та освітяни в ім’я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства», 2015 рік

ФОН 1 ФОН 2 ФОН 3 ФОН 4 ФОН 5 ФОН 6 ФОН 7 ФОН 8 ФОН 9 Позашкілля ФОН 10 ФОН 9


УКРАЇНА ВІД КРАЮ ДО КРАЮ. ЗНАМЕНИТІ ІМЕНА ОДЕЩИНИ


Одещина – це край економічної стабільності, національної єдності та культурного розмаїття. Він знаходиться серед лідерів України, а головним його скарбом завжди були, є і будуть прекрасні, працьовиті та високодуховні люди. Вони визначають його характер, честь і гордість. Їхні імена – це символи, їхні життя – це приклад для всіх, а сторінки їхньої біографій стають сторінками нашої історії.

Заключна частина Міжнародного проекту «Україна від краю до краю. Знамениті імена Одещини» відбулася в Одесі 25 вересня 2015 року в концертному залі Одеської кіностудії, за участю та підтримки народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, керівництва області та громадськості. Лауреатам заходу вручено грамоти та медалі «Патріот Одещини», а також Книгу Пошани «Україна від краю до краю. Знамениті імена Одещини».

Детальніше про Міжнародний проект «Україна від краю до краю. Знамениті імена Одещини».

Знамениті імена Одещини


УКРАЇНА ВІД КРАЮ ДО КРАЮ. МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ


Місцеве самоврядування будь-якої країни відображає традиції народу, рівень розвитку суспільства й умови його існування. Безперечно, це стосується і самоврядування України, яке існує з найдавніших часів і має давні демократичні традиції. Важливою сторінкою в історії місцевого самоврядування України стало Магдебурзьке право, яке почало поширюватися на українські міста з середини XIV століття.

Та справді сприятливими умовами для розвитку місцевого самоврядування стали роки незалежності України. Вагома подія у розвитку місцевого самоврядування – підписання від імені України 6 листопада 1996 року в місті Страсбурзі Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Верховною Радою України 15 липня 1997 року, після чого вона стала частиною законодавства України. Тим самим були закладені законодавчі основи для становлення та розвитку місцевого самоврядування в Україні відповідно до принципів Європейської хартії місцевого самоврядування та Конституції України.

Саме з метою вдосконалення механізму управління на місцях необхідно було проаналізувати досягнення та визначити позитивне у системі самоуправління. Видання цього проекту зібрали представників місцевого самоврядування всієї країни. Вони є кращими менеджерами на своїх місцях, роблять вагомий внесок у становлення цього типу управління, яке засноване на вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України.

Місцеве самоврядування 1 Місцеве самоврядування 2 Місцеве самоврядування 3 Місцеве самоврядування 4 Місцеве самоврядування 5 Місцеве самоврядування 6 Місцеве самоврядування. Всі видання Місцеве самоврядування 7 Місцеве самоврядування 8 Місцеве самоврядування 9


МЕДИЧНИЙ ОЛІМП УКРАЇНИ
ФЛАГМАНИ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ
МЕДИЧНА ЕЛІТА УКРАЇНИ. ОХОРОНА ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ
ФЛАГМАНИ НАРОДНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ


Проект «Флагмани сучасної медицини» розповідає про історію та сьогодення органів управління охорони здоров’я, закладів медичної галузі України та видатних особистостей медицини.

6 липня в Офіційному будинку прийомів (місто Київ, вул. М. Грушевського, 22) відбулася Урочиста частина Всеукраїнського проекту «Медичний Олімп України», який проходив за участі народних депутатів України, органів влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань тощо. Всеукраїнський проект «Медичний Олімп України» є правонаступником Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини», який протягом шести років засвідчував повагу найрозумнішим, найдобрішим, найпрекраснішим представникам охорони здоров’я, тим, хто вміє лікувати, ладен, як ніхто інший, розуміти, співчувати і підтримувати інших. Мета заходу – вшанування кращих представників медичної галузі України.

Детальніше про проект тут.

Пріоритетним завданням Міжнародного форуму «Народна і нетрадиційна медицина в ім'я утвердження стабільності та розвитку галузі» є дослідження напрацювань досвідчених лікарів, представників народної та нетрадиційної медицини, всебічне висвітлення діяльності, досягнення збалансованого співіснування на рівні традиційної медицини, а також налагодження співпраці з європейськими та міжнародними інституціями.

У рамках Форуму видано книгу «Флагмани народної та нетрадиційної медицини» з інформаційними даними та науковими напрацюваннями лікарів практиків.

Детальніше про Міжнародний форум «Народна і нетрадиційна медицина в ім'я утвердження стабільності та розвитку галузі».

Флагмани сучасної медицини 1 Флагмани сучасної медицини 2 Флагмани сучасної медицини 3 Флагмани сучасної медицини 4 Флагмани сучасної медицини 5 Психічне здоров’я нації Народна і нетрадиційна медицина Медичний Олімп України


ДІЛОВА КИЇВЩИНА


Альманах «Ділова Київщина» започаткований до 75-річчя утворення Київської області. У виданнях представлені досягнення Київського краю, інформація про промисловість, охорону здоров’я, освіту, культуру, духовне життя, а також про життєдіяльність і професійні успіхи людей, що народилися чи працюють на щедрій київській землі.

Сьогодні Київщина є абсолютним лідером в Україні за конкурентоспроможністю. Саме представлена в проекті еліта виводить регіон на такий рівень, прославляє область, творить історію, залишаючи добрий слід людству, тому цих людей можна з упевненістю назвати Патріотами Київщини.

Патріотизм – це любов до своєї Вітчизни, це стан душі, спосіб мислення і світобачення, це конкретне життя у конкретних обставинах, коли людина відчуває, що вона – у Вітчизні, а Вітчизна – у ній, і вони – нероз’ємні.

Ділова Київщина 1 Ділова Київщина 2 Ділова Київщина 3 Ділова Київщина 4


Товари та послуги України


Книга є довідково-біографічним виданням, на сторінках якого зібрано інформацію про історію та сьогодення органів управління охорони здоров’я, закладів медичної галузі України та видатних особистостей.

У виданні представлено та використано матеріали медичних закладів та установ, а також видатних особистостей, які за результатами проведення щорічного Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини» визначено кращими представниками галузі.

Редакція висловлює особливу вдячність за співпрацю Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Національній академії медичних наук України, обласним та міським управлінням охорони здоров’я.

Товари та послуги України 1 Товари та послуги України 2 Товари та послуги України 3


Траспортний комплекс України


Презентаційно-іміджеве видання «Транспортний комплекс України» висвітлює стан і перспективи розвитку транспортної галузі України, консолідацію зусиль для розроблення та реалізації національної транспортної політики, здійснення плідного співробітництва наукових установ і всіх сфер діяльності транспортного комплексу, потребу формування ринкових відносин, відродження славних наукових і професійних традицій.

Мета проекту – сприяння модернізації транспортно-дорожнього комплексу України, підвищення ефективності роботи транспортних організацій, стимулювання та подальший розвиток внутрішніх і міжнародних транспортно-економічних зв’язків, забезпечення високого рівня виробництва транспортної техніки, що не поступається світовим стандартам, впровадження новітніх технологій для безпечного функціонування транспорту та зниження негативного впливу на довкілля.

Завдяки проведеному опитуванню серед департаментів, асоціацій, корпорацій, транспортних об’єднань, обласних, районних і міських адміністрацій було визначено кращих представників транспортної галузі України.

Транспортний комплекс України 1 Транспортний комплекс України 2


Мережа зв’язку та інформатизація України


Серед державних і громадських установ проводилася кропітка робота з відбору кращих організацій, підприємств, компаній, що сприяють сталому розвитку країни у сфері зв’язку та комунікацій. Інформація про них сприяє налагодженню ділових контактів, розширенню плідної співпраці задля економічного та культурного росту нашої держави.

За підтримки Комітету Верховної Ради з питань транспорту і зв’язку України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» підготовлено спеціалізоване презентаційно-іміджеве видання «Мережа зв’язку та інформатизація України», яке висвітлює стан і перспективи розвитку мережі зв’язку та інформаційного забезпечення суспільства.

Мережа зв’язку та інформатизація України 1 Мережа зв’язку та інформатизація України 2


Будівництво та архітектура України


Презентаційно-іміджеве видання «Будівництво та архітектура України» висвітлює стан і перспективи розвитку будівництва та архітектури в Україні.

Плідна співпраця організацій усіх сфер галузевого комплексу сприяє відродженню нашої держави та визнанню її світовим співтовариством.

У 2005 році проводилося опитування серед державних установ і громадських організацій. Це дало змогу визначити кращих представників будівництва та архітектури України. Інформація про діяльність компаній розміщена на сторінках видання.

Альманах «Будівництво та архітектура України 2005» вийшов у світ за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв’язку України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Академії будівництва України, Української академії архітектури України, обласних та міжміських адміністрацій України.

Будівництво та архітектура України 2005