logo

УІВЦ «Галактика»
03179, м.Київ,
вул. Прилужна, 4/15, оф. 213
+38 (044) 422-61-33
galaktika2005@gmail.com

Святковий календар


Міжнародний форум
«Сучасний стан науки і освіти в Україні.
Стратегія розвитку»


Відсутність продуктивного діалогу між державою і суспільством призводить до подальшого поглиблення кризи та численних помилок у спробах впровадження реформ. Забезпечення миру, стабільності та подальший розвиток суспільства неможливий без співпраці та порозуміння з владою. Це потребує використання всього арсеналу потужностей, як наукового і освітянського, так і ресурсного, інтелектуального та організаційного. Тільки спільно ми можемо продемонструвати власну політичну мужність, здатність консолідувати навколо себе весь український народ.

Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти, відзначення та вшанування активних і успішних представників галузі УІВЦ «Галактика» за підтримки та участі представників Верховної Ради України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, Міжнародної академії освіти і науки, Pegasus Global Business services, INC, Варшавського університету наук про життя, Університету Mikolaja Kopernika в Торуні, Університету педагогіки в Кракові, Університету логістики, Вищої школи логістики в Познані, Вільнюського університету, Європейської групи Studix.EU, ВГУ «Відроджені гімназії України», ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та інших, підготував Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку».

Форум відбувся 9 грудня  2016 року в місті Києві. Захід дав об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків, а також було нагороджено учасників відзнаками і грамотами «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України». Експертами для відбору та нагородження учасників Форуму є академії, департаменти та управління освіти і науки, громадські об’єднання.

У рамках Форуму випущено другий том інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України», яке розповідає про розвиток науки і освіти, успіхи та надбання наукової і освітянської еліти. В ньому представлені публікації про наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розміщено наукові, практичні досягнення та інноваційні підходи у формуванні розвитку системи освіти.

Детальніше на сайті.


Міжнародний форум
«Народна і нетрадиційна медицина в ім’я утвердження стабільності та розвитку галузі»


Нині до фахівців народної та нетрадиційної медицини звертається все більше людей у надії на допомогу та зцілення від недуг. Проте певна категорія сприймає їх як конкурентів традиційній медицині, а не союзників.

Всеукраїнська асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини, а також інформаційний партнер УІВЦ «Галактика» за участю представників Всесвітньої організації здоров’я, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України підготували Міжнародний форум «Народна і нетрадиційна медицина в ім'я утвердження стабільності та розвитку галузі».

Його пріоритетним завданням є дослідження напрацювань досвідчених лікарів, представників народної та нетрадиційної медицини, всебічне висвітлення діяльності, досягнення збалансованого співіснування на рівні традиційної медицини, а також налагодження співпраці з європейськими та міжнародними інституціями.

У рамках Форуму видано книгу «Флагмани народної та нетрадиційної медицини» з інформаційними даними та науковими напрацюваннями лікарів практиків.

Заключним етапом програми Форуму стала церемонія нагородження лауреатів іменними грамотами та відзнаками (відповідно до номінації), яка відбулася 29 січня 2016 року в місті Києві. Детальніше на сайті.